loader image

the house

Jeho príbeh a história

Na začiatku rekonštrukcie
Rekonštrukcia
Po znovu otvorení

O nás

Apartmánový dom „the house“ , postavený v roku 1934 bol zrekonštruovaný v roku 2020 s dôrazom na zachovanie pôvodných prvkov v maximálnej možnej miere. Je ideálnym =miestom na strávenie dovolenky vo Vysokých Tatrách, Slovenskom Raji, víkendový pobyt  alebo pracovné stretnutie v Poprade. Ponúka celoročné ubytovanie v štyroch apartmánoch s celkovou kapacitou 18 osôb, ktoré sú vhodné pre páry, rodiny s deťmi,  skupinu priateľov, obchodných cestujúcich alebo jednotlivcov.

The house  je otvorený 24/7 takže sa nemusíte obávať príchodu aj v neskorých večerných hodinách. Check-in je bezkontaktný, avšak náš personál je Vám kedykoľvek k dispozícii na nižšie uvedených tel. číslach resp. emaile.

Každý apartmán je vybavený nadštandardne zariadenou kuchyňou s plnohodnotným jedálenským stolom, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou a chladničkou s mrazničkou, priestrannou obývacou izbou s rozťahovacou pohovkou, spálňou s veľkou manželskou posteľou a samostatnou kúpeľňou s WC a sprchovacím kútom. Naším hlavným cieľom je poskytnúť útulné ubytovanie v príjemnom čistom prostredí.

Pre deti vieme na požiadanie pripraviť detskú postieľku, sedačku na jedenie alebo detský kútik. V letnom období je našim najmenším hosťom k dispozícii veľká trampolína, alebo detský domček na záhrade s ovocnými stromami.

V suteréne domu sa nachádza práčka so sušičkou, minibar s bohatým výberom alko a nealko nápojov ako aj stolný futbal a množstvo spoločenských hier.

Apartmánový dom the house sa nachádza v širšom centre mesta Poprad,  v pokojnej lokalite neďaleko železničnej stanice a aquaparku Aquacity. Okolie ponúka veľké množstvo turistických príležitostí pre strávenie príjemných chvíľ v akejkoľvek ročnej sezóne. Práve blízkosť železničnej a vlakovej stanice je veľkou výhodu pre bezproblémový presun do Vysokých Tatier alebo do neďalekého Slovenského Raja. Vzdialenosť do centra mesta je cca 5min pešou chôdzou , kde Vás počas leta čaká množstvo spoločensko-kultúrnych aktivít pod názov Popradské Kultúrne Leto.

V zimnom období sú pre lyžiarov pripravené lyžiarske strediská v Dolnom Smokovci, Tatranskej Lomnici, Lopušnej doline alebo neďalekej Liptovskej Tepličke. Deti si určite užijú chodník  korunami  stromov v Bachledovej doline,  Tricklandia v Starom Smokovci,  spider park v Tatrankej kotline.

Po náročnej turistike je možné príjemne zrelaxovať napr.: AquaCity, Poprad, Thermal Park Vrbov, Vodný park Bešeňová, Terma Bania, Białka Tatrzańska(PL), Termy Bukovina, Bukowina Tatrzańska (PL)

Otvorený 24/7

The house je otvorený 24/7, takže sa nemusíte obávať príchodu aj v neskorých večerných hodinách. Check-in je bezkontaktný, avšak náš personál je Vám kedykoľvek k dispozícii na nižšie uvedených tel. číslach resp. email.

Vybavenie apartmánov

Každý apartmán je vybavený nadštandardne zariadenou kuchyňou s plnohodnotným jedálenským stolom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou, priestrannou obývacou izbou s rozťahovacou pohovkou, spálňou s veľkou manželskou posteľou a samostatnou kúpeľňou s WC a sprchovacím kútom. Naším hlavným cieľom je poskytnúť útulné ubytovanie v príjemnom čistom prostredí.

Parkovanie

Parkovať je možné priamo na ceste oproti the house zadarmo, alebo na zabezpečenom parkovisku vo vzdialenosti 80 m od ubytovania v areáli OC Prior. Rezervácia nie je potrebná. Alternatívne je možnosť parkovania rovno oproti domu na vyhradených miestach pre apartmánový dom the house. Obe parkoviská sú vybavené kamerovým systémom a spoplatnené.

Na stránke sa pracuje

87%

aktuálny stav dokončenia projektu